بخش هایی از سخنرانی آیت الله احمد مبلغی در نشستی پیرامون حقوق بشر دوستانه در شهر مقدس قم عبارت است از:

- فقهای اسلامی اعم از علمای شیعه و سنی باید با قدرت، شفافیت و به صورتی برجسته، فتوای حرمت تعرض به امدادگران در جنگ (کادرهای پزشکی، موسسات و اماکن امدادی همچون بیمارستان) را بر اساس نگاه اسلامی، ابراز و ارائه نمایند.

منتشرشده در اخبار

 

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه و تولیت آستان مقدس حضرت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

منتشرشده در اخبار
چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 12:59

تقدیر از حضور چشمگیر مردم در انتخابات

 

بیانیه انتخاباتی آیت الله احمد مبلغی منتخب مردم استان لرستان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند سبحان را شاکریم که انتخابات هفتم اسفند در استان لرستان همگام با دیگر استان ‌های میهن اسلامی با شور و نشاط زائد الوصفی برگزار گردید و برگ زرین دیگری به دفتر پرافتخار این استان افزوده شد.

منتشرشده در اخبار

 

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای رسیدن به امر کوچکی مانند پیروزی‌های مقطعی انتخاباتی فضای بی‌توجهی به ضوابط و قواعد اخلاقی در جامعه ایجاد شود و اشاعه یابد.

منتشرشده در اخبار

 

  بسم الله الرحمن الرحیم 

درخشش پر فروغ انقلاب اسلامی در سی و هشتمین زادروز آن، ملت را بار دیگر به جنب و جوشی اجتماعی و شور و شوقی معنوی فرو برده است.

 

منتشرشده در اخبار

 تامین اجتماعی از مقوله های مهم و جدید است که تهیه قانونی جامع در ارتباط با آن، مستلزم داشتن نگاه پیشینی به مقوله هایی چند است؛ از جمله نظریه "مسئولیت اجتماعی از نظر اسلام" و نظریه "رفاه در اسلام و ...  در این صورت است که می توان در ارتباط با مقوله مهمی همچون: تامین اجتماعی، طرحی پویا در چارچوب توسعه کشور ارائه نمود.

منتشرشده در اخبار

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، مراسم انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان دانشگاه مذاهب اسلامی، دانشگاه پیام نور و دانشگاه بغداد، با حضور رؤسا، معاونین ومدیران این سه نهاد علمی به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

منتشرشده در اخبار

 

با ما در تلگرام نیز همراه شوید

آدرس کانال: https://telegram.me/moballeghi

منتشرشده در اخبار

 هیئتی از علمای زیدی، شافعی و صوفی کشور یمن با حضور در دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن بازدید از این نهاد علمی، آموزشی تقریبی با ریاست محترم دانشگاه دکتر مبلّغی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

منتشرشده در اخبار

 

حجت الاسلام و المسلمین احمد مبلغی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به منظور شرکت در حوار ایرانی - عربی  تحت عنوان" روابط فرهنگی عربی -  ایرانی" به کشور تونس سفر کرد  و در این کنفرانس سخنرانی می کند.

منتشرشده در اخبار
صفحه 1 از 5